Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ARic Creative Commons License 2004-08-12 09:32:15 2
Egyébként szvsz. ez elég reális ár. 1 kanapé mondjuk 100e körül, fotel meg á 40e, nem sok a mai világban.
Előzmény:
ARic Creative Commons License 2004-08-12 09:30:46 1
Nem tudod kinyomozni, ki gyártja? Ismerősünk így vásárolt kanapét meg ebédlőgarnitúrát.... Igaz, ő nem egy darabot vett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!