Keresés

Részletes keresés

RCH Creative Commons License 2004-08-10 16:59:36 464

Jippii :-)

En Pest, de nem surgos: most amugy is lakasvasarlassal vagyunk elfoglalva. Sz'al majd ha megjottel, akkor szepen, kenyelmesen.

A hozzászólás:
S.P.T. Creative Commons License 2004-08-09 20:03:00 463

Jó hír!

 

Holnapra megvannak a tükör félgömbök réz alapjai!

 

Ez után polírozás, majd galvanizálás.

 

Ha minden jól megy, péntekre kész, viszont én jövőhéttől nem vagyok, úgyhogy egy hetet csúszik a cucc.

 

Na mindegy, azért már lehet gondolkodni, hogy akinek kell, hogy akarja átvenni.

 

Én Budapesten, illetve Veresegyházon szoktam lenni, de most a keleti régióba utazom, úgyhogy, ha valaki ott lakna, annak épp kapóra jön.

 

Na, jöhet a jelentkezés - ezennel elsikítottam magam :-)

 

Más:

Akinek a gépe SLR szerű vázas, vagyis nehezebb az átlagnál, annak mindenképp ajánlom, hogy költsön bele egy kicsivel többet az álványba, mert nagyon nem mindegy!

Ugyancsak ajánlom: Manfrotto 055 PRO B + 056 fej - kb. 35k HUF a tripontnál. (jajj, még assziszitek, hoty nekik dolgozom) szal, csak egy javaslat, mert utána már nagy az árugrás, tehát ennek nagyon jó az ár-érték aránya SZVSZ.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!