Jó hír!
Holnapra megvannak a tükör félgömbök réz alapjai!
Ez után polírozás, majd galvanizálás.
Ha minden jól megy, péntekre kész, viszont én jövőhéttől nem vagyok, úgyhogy egy hetet csúszik a cucc.
Na mindegy, azért már lehet gondolkodni, hogy akinek kell, hogy akarja átvenni.
Én Budapesten, illetve Veresegyházon szoktam lenni, de most a keleti régióba utazom, úgyhogy, ha valaki ott lakna, annak épp kapóra jön.
Na, jöhet a jelentkezés - ezennel elsikítottam magam :-)
Más:
Akinek a gépe SLR szerű vázas, vagyis nehezebb az átlagnál, annak mindenképp ajánlom, hogy költsön bele egy kicsivel többet az álványba, mert nagyon nem mindegy!
Ugyancsak ajánlom: Manfrotto 055 PRO B + 056 fej - kb. 35k HUF a tripontnál. (jajj, még assziszitek, hoty nekik dolgozom) szal, csak egy javaslat, mert utána már nagy az árugrás, tehát ennek nagyon jó az ár-érték aránya SZVSZ. |