Keresés

Részletes keresés

RCH Creative Commons License 2004-08-09 15:23:00 462
Hm.... tenyleg. Nem igazan gondoltam at a dolgot. Nekem csak az ugrott be ugy hirtelen, hogy a JPG a drasztikus tomoritessel baltazza el a szineket. De tenyleg nem ez az elsodleges problema. Mindegy. Megkuzdok vele es kesz.
A hozzászólás:
P.Peter Creative Commons License 2004-08-09 13:48:30 461
A TIFF-ben már ugyanúgy megvan a gép színfeldolgozása... A RAW-nál ezt már a PC-s progi végzi, ezért térhet el a gépi számítástól (a különböző RAW-konverterek is egymástól jelentősen eltérő színvilágot tudnak produkálni).
Előzmény:
RCH Creative Commons License 2004-08-09 13:20:08 460
RAW-ot a bigyulam sajnos nem tud. Majd tiffel csinalok egy tesztet. Es asszem veszek egy nagyobb memoriakartyat :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!