|
|
|
|
 |
RCH
2004-08-09 15:23:00
|
462
|
| Hm.... tenyleg. Nem igazan gondoltam at a dolgot. Nekem csak az ugrott be ugy hirtelen, hogy a JPG a drasztikus tomoritessel baltazza el a szineket. De tenyleg nem ez az elsodleges problema. Mindegy. Megkuzdok vele es kesz. |
|
A hozzászólás:
 |
P.Peter
2004-08-09 13:48:30
|
461
|
| A TIFF-ben már ugyanúgy megvan a gép színfeldolgozása... A RAW-nál ezt már a PC-s progi végzi, ezért térhet el a gépi számítástól (a különböző RAW-konverterek is egymástól jelentősen eltérő színvilágot tudnak produkálni). |
|
Előzmény:
 |
RCH
2004-08-09 13:20:08
|
460
|
| RAW-ot a bigyulam sajnos nem tud. Majd tiffel csinalok egy tesztet. Es asszem veszek egy nagyobb memoriakartyat :-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|