|
|
|
|
 |
P.Peter
2004-08-09 13:48:30
|
461
|
| A TIFF-ben már ugyanúgy megvan a gép színfeldolgozása... A RAW-nál ezt már a PC-s progi végzi, ezért térhet el a gépi számítástól (a különböző RAW-konverterek is egymástól jelentősen eltérő színvilágot tudnak produkálni). |
|
A hozzászólás:
 |
RCH
2004-08-09 13:20:08
|
460
|
| RAW-ot a bigyulam sajnos nem tud. Majd tiffel csinalok egy tesztet. Es asszem veszek egy nagyobb memoriakartyat :-)) |
|
Előzmény:
 |
P.Peter
2004-08-09 10:56:53
|
458
|
| Én is hiába rögzítek mindent, a JPG-k színei szoktak mutatni némi színeltérést, de ugyanezt RAW esetében még nem vettem észre (Én Canon PS S30-at használok). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|