|
|
|
|
 |
P.Peter
2004-08-09 10:56:53
|
458
|
| Én is hiába rögzítek mindent, a JPG-k színei szoktak mutatni némi színeltérést, de ugyanezt RAW esetében még nem vettem észre (Én Canon PS S30-at használok). |
|
A hozzászólás:
 |
RCH
2004-08-09 10:18:23
|
456
|
Kreta: tulkepp mindegy, hogy psd-t, vagy tif-et javitgatok; a vegen specko tif-et kell mentenem ahhoz, hogy az EnBlend-et rauszitsam. Es pont ezt nem tudok menteni a jelenlegi szoftverkeszletemmel. De azert kaptam 1-2 megfejtest, ugyogy ha igazan fontos lesz, akkor megoldom :-))
Mas.
Tegnap panoramazgattam egy kicsit - illetve pontosabban matrixoltam (vagy mi.) A cimboram elado hazat fotozgattam es azt legozom majd ossze egy keppe, mert halszem hijjan maskepp nem lehet lefotozni azt a bazi nagy epuletet. A feheregyensulyt fixaltam, az elesseget, expoziciot, minden egyebet is de a fotozott kepek szinarnyalatai megis elteroek lettek. Valami elkerulte a figyelmemet es azert lett kisse tré a cucc, vagy ez megszokott dolog a digitalis kepeknel? (Sony F-717) |
|
Előzmény:
 |
Kreta
2004-08-08 22:48:32
|
453
|
| RCH: Ha tifben mented el és abban javítgatod a szutykookat akkor aztok összepakolása utólad az nem megoldás? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|