Keresés

Részletes keresés

TÜNDÉr Creative Commons License 2004-08-06 12:45:36 250

Ez azért nem kevés kötbért jelent...!

Természetesen minden egyes ici-pici részletre kiváncsiak vagyunk!

A hozzászólás:
Bandibacsi Creative Commons License 2004-08-06 09:38:36 249
Kedves Gyerekek!
 
Ürömmel vegyes örömmel jelentem, hogy augusztus 2-án, az eredeti határidőhöz képest mindössze
 

6 hónap és 2 nap késéssel


elvileg birtokba vehettük G-beli lakunkat. Azért csak elvileg, mert a birtokbaadásról szóló iratokat a Kalóz Kft azóta sem hajlandó aláírni, és a kétféle kulcs közül is csak az egyik készletet adták ide.
 
Szolgálhatok részletekkel is, ha van rá igény, de lehet, hogy majd csak akkor, ha már kezemben lesz az aláírt papír meg a kulcs; addig hagyom, hadd érjen az epe+vitriol koktél, amit önteni készülök.

 

Addig is, legyetek nagyon résen, és lehetőleg ne költözzetek be.
 
Bandi bácsi
 

Előzmény:
TÜNDÉr Creative Commons License 2004-08-06 08:15:29 248

Sziasztok!

Tegnap én is jártam kint, és csak megerősíthetem, hogy egyetlen egy hiányosság kivételével, amit megcsináltak, semmi javítást nem végeztek el. ELLENBEN biztonsági őr elmondása alapján már két lakásban laknak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!