Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Topy Creative Commons License 2004-08-05 21:48:52 13
Ekkora anyagnál az lenne a csoda, ha nem lenne benne tévesztés! :))))
Mindig örömmel nézem a felrakott képeket, különösen azokat a helyszíneket amiket ismerek: érdekes figyelni a változást.

Topy
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2004-08-04 09:28:46 7

Igazad van, nagyapám adta neki ezt a címet.

Találtak már más tévedést is - pl. hajóképnél évszám-hibát -, de mivel olyan nagy az anyag, ez a minimális % tévedés nem katasztrófa szerintem.

 

Egyébként párom családi fényképei közt ugyanez a kép szerepel jópársok évvel később, ahogy kölykökként rajta csimpaszkodnak... :))

Érdekes... még a fényképezés szöge is hasonló.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!