Keresés

Részletes keresés

RCH Creative Commons License 2004-08-03 17:15:49 442
Koszi az otletet, valszeg elni fogok a lehetoseggel. De hogy hogyan lehet radrotozni... azt nemtom. Mindegy, majd inzertalok kepet a bigyularol, hogy megnezhessetek.
A hozzászólás:
S.P.T. Creative Commons License 2004-08-03 13:42:22 440

Erősíts rá 45 fokos szögben egy kis tükördarabkát, így abban látni fogod a buborékot, bár kicsit nehéz megszokni, hogy merre is mozgasd a gépet tükörből..

 

Nekem van plexi tükröm, könnyű, nem törékeny, formára vágható. Ha érdekel, keress meg, kanyarítok neked egy darabot belőle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!