|
|
|
|
 |
RCH
2004-08-03 17:15:49
|
442
|
| Koszi az otletet, valszeg elni fogok a lehetoseggel. De hogy hogyan lehet radrotozni... azt nemtom. Mindegy, majd inzertalok kepet a bigyularol, hogy megnezhessetek. |
|
A hozzászólás:
 |
S.P.T.
2004-08-03 13:42:22
|
440
|
Erősíts rá 45 fokos szögben egy kis tükördarabkát, így abban látni fogod a buborékot, bár kicsit nehéz megszokni, hogy merre is mozgasd a gépet tükörből..
Nekem van plexi tükröm, könnyű, nem törékeny, formára vágható. Ha érdekel, keress meg, kanyarítok neked egy darabot belőle. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|