|
|
|
|
 |
Csinbarát
2004-07-31 19:45:29
|
484
|
"Azért most már bevallották a tulajék, hogy mikor zenekari próba volt itt a szobában, akkor azért dörömbölt az alatta lakó.."
Jobb később mint soha!
"eeeerkélytűz? Mifajta helyeken jársz újabban? Tűzálló erkélyajtót kellett beépíteni?"
Nem, az új családtagot ismertem meg személyesen, még egy hétig tejcsizik az anyukájánál, s utánna hozzám kerül!
csin |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-07-31 19:33:09
|
483
|
| Szia Csin-M-G,
eeeerkélytűz? Mifajta helyeken jársz újabban? Tűzálló erkélyajtót kellett beépíteni?:-) Kis családod növekedéséről megkaptam a mailt, köszi, irtó aranyos darab. Majd 1x megszemlélem őket. További kellemes Limp Bizkit-hallgatást, lehet, hogy én is felteszek mindjárt valamit, idáig csak reggel hallgattam nagyon decensen Def Leppard-ot. Remélem, nem nagyon hallatszik át. Azért most már bevallották a tulajék, hogy mikor zenekari próba volt itt a szobában, akkor azért dörömbölt az alatta lakó.. |
|
Előzmény:
 |
Csinbarát
2004-07-31 19:20:52
|
482
|
Szia Drága Caipi!
Régen halottam felőled, hogy s mint vagy mostanság?
Nem rég értem haza a XV. kerületből, ahol volt alkalmam végig nézni egy erkély tüzet!!!
Ja, és szomszédaim örömére szaporodik a kis családom!
Ezen kívűl a kintről beszűrődő esküvői zajok elnyomása érdekében, s gondolom szomszédaim nem kis megrökönyödésére Limp Bizkit tombol ezerrel.
Majd hívlak!
Csin-M-G |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|