Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-07-31 19:33:09 483
Szia Csin-M-G, eeeerkélytűz? Mifajta helyeken jársz újabban? Tűzálló erkélyajtót kellett beépíteni?:-) Kis családod növekedéséről megkaptam a mailt, köszi, irtó aranyos darab. Majd 1x megszemlélem őket. További kellemes Limp Bizkit-hallgatást, lehet, hogy én is felteszek mindjárt valamit, idáig csak reggel hallgattam nagyon decensen Def Leppard-ot. Remélem, nem nagyon hallatszik át. Azért most már bevallották a tulajék, hogy mikor zenekari próba volt itt a szobában, akkor azért dörömbölt az alatta lakó..
A hozzászólás:
Csinbarát Creative Commons License 2004-07-31 19:20:52 482
Szia Drága Caipi!

Régen halottam felőled, hogy s mint vagy mostanság?
Nem rég értem haza a XV. kerületből, ahol volt alkalmam végig nézni egy erkély tüzet!!!

Ja, és szomszédaim örömére szaporodik a kis családom!
Ezen kívűl a kintről beszűrődő esküvői zajok elnyomása érdekében, s gondolom szomszédaim nem kis megrökönyödésére Limp Bizkit tombol ezerrel.

Majd hívlak!

Csin-M-G
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-07-31 19:09:30 481
Nagyon szívesen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!