Keresés

Részletes keresés

Csinbarát Creative Commons License 2004-07-31 19:20:52 482
Szia Drága Caipi!

Régen halottam felőled, hogy s mint vagy mostanság?
Nem rég értem haza a XV. kerületből, ahol volt alkalmam végig nézni egy erkély tüzet!!!

Ja, és szomszédaim örömére szaporodik a kis családom!
Ezen kívűl a kintről beszűrődő esküvői zajok elnyomása érdekében, s gondolom szomszédaim nem kis megrökönyödésére Limp Bizkit tombol ezerrel.

Majd hívlak!

Csin-M-G
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-07-31 19:09:30 481
Nagyon szívesen!
Előzmény:
samutti Creative Commons License 2004-07-31 14:31:36 480
Köszönöm szépen Caipi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!