|
|
|
|
 |
Csinbarát
2004-07-31 19:20:52
|
482
|
Szia Drága Caipi!
Régen halottam felőled, hogy s mint vagy mostanság?
Nem rég értem haza a XV. kerületből, ahol volt alkalmam végig nézni egy erkély tüzet!!!
Ja, és szomszédaim örömére szaporodik a kis családom!
Ezen kívűl a kintről beszűrődő esküvői zajok elnyomása érdekében, s gondolom szomszédaim nem kis megrökönyödésére Limp Bizkit tombol ezerrel.
Majd hívlak!
Csin-M-G |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-07-31 19:09:30
|
481
|
| Nagyon szívesen! |
|
Előzmény:
 |
samutti
2004-07-31 14:31:36
|
480
|
| Köszönöm szépen Caipi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|