|
|
|
|
 |
Caipi
2004-07-31 19:09:30
|
481
|
| Nagyon szívesen! |
|
A hozzászólás:
 |
samutti
2004-07-31 14:31:36
|
480
|
| Köszönöm szépen Caipi |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-07-30 13:54:38
|
479
|
Sóhaj-sóhaj,
tulajdonképpen azért írtam, hogy a topic eleje fele nézelődj, mert válasz(ok)ra lelnél. De mit meg nem tesz az ember egy sorstársért..
Szóval a "zajmérők" a sajátmaguk által keltett zajt mérik, és be kell hogy tudjanak jutni abba a lakás(ok)ba, amerre a problémád van. Én pl. egy Bt.-vel mérettettem, a topic legelején megtalálod az adatait. Van aki holmi "szervvel" mérettetett, de már nem emlékszem, pedig valahol írta a nevet.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|