|
|
|
|
 |
wizes
2004-07-31 10:24:45
|
47
|
Kezet is csókolt?
wizes. |
|
 |
wizes
2004-07-31 10:23:11
|
46
|
Nincs MSZP-n-l senki.
Hát hacsak nem?
Van 1 gyanúm, de fel kéne építeni mint .
wizes. |
|
A hozzászólás:
 |
ex_lx
2004-07-31 10:16:46
|
45
|
"Hiller, Gyurcsán?
Tán csajt kéne fogniuk.
Nyernének."
Vitathatatlan. Horn Gyulát is milyen boldoggá tette a felugorva tapsoló néni. :)
|
|
Előzmény:
 |
wizes
2004-07-31 09:55:43
|
44
|
Backika!
Szociknál van karizmatikussss?
Lenyomják.
Fideszéknél több is de genyák.
Hiller, Gyurcsán?
Tán csajt kéne fogniuk.
Nyernének.
wizes. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|