|
|
|
|
 |
ex_lx
2004-07-31 10:16:46
|
45
|
"Hiller, Gyurcsán?
Tán csajt kéne fogniuk.
Nyernének."
Vitathatatlan. Horn Gyulát is milyen boldoggá tette a felugorva tapsoló néni. :)
|
|
A hozzászólás:
 |
wizes
2004-07-31 09:55:43
|
44
|
Backika!
Szociknál van karizmatikussss?
Lenyomják.
Fideszéknél több is de genyák.
Hiller, Gyurcsán?
Tán csajt kéne fogniuk.
Nyernének.
wizes. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-31 09:47:13
|
43
|
| "Én már nem bízom Medgyessy politikai képességeiben.
És azt sem látom, hogy kivel lehetne lecserélni, annak reményében, hogy győzelemre vigye az MSZP-t 2006-ban.
Várható, hogy az elöregedett, gyűjtőpárt MSZP erősen erodálódni fog. Ez nem baj, mert itt az ideje a párt újraépítésének.
Ez azonban a FIDESZ lehetőségeit is jelentősen növeli. Véleményem szerint két-három ciklus az övék lesz."
Ezt majd az MSZP megköszönheti elsősorban Medgyessynek, másodsorban az MSZP-s mohó és kezben tartahatalan klientúrájának, harmadsorban Kovács Lászlónak aki nem vállalta fel a pártelnöki posztot Medgyessyvel szemben. Külügyminsztert hamarabb lehetett volna kiállítani az MSZP-ből mint miniszterelnököt. Várható volt, hogy kovács külügyminisztersége, aláássa az MSZP-nek mint pártnak a befolyását a kormányra.
Nem ilyen kormányzásban reménykedtem 2002-ben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|