Keresés

Részletes keresés

ex_lx Creative Commons License 2004-07-31 10:16:46 45
"Hiller, Gyurcsán?
Tán csajt kéne fogniuk.
Nyernének."

Vitathatatlan. Horn Gyulát is milyen boldoggá tette a felugorva tapsoló néni. :)
A hozzászólás:
wizes Creative Commons License 2004-07-31 09:55:43 44

Backika!

Szociknál van karizmatikussss?

Lenyomják.

Fideszéknél több is de genyák.

Hiller, Gyurcsán?

Tán csajt kéne fogniuk.

Nyernének.

wizes.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-31 09:47:13 43
"Én már nem bízom Medgyessy politikai képességeiben.

És azt sem látom, hogy kivel lehetne lecserélni, annak reményében, hogy győzelemre vigye az MSZP-t 2006-ban.

Várható, hogy az elöregedett, gyűjtőpárt MSZP erősen erodálódni fog. Ez nem baj, mert itt az ideje a párt újraépítésének.

 

Ez azonban a FIDESZ lehetőségeit is jelentősen növeli. Véleményem szerint két-három ciklus az övék lesz."

 

Ezt majd az MSZP megköszönheti elsősorban Medgyessynek, másodsorban az MSZP-s mohó és kezben tartahatalan klientúrájának, harmadsorban Kovács Lászlónak aki nem vállalta fel a pártelnöki posztot Medgyessyvel szemben. Külügyminsztert hamarabb lehetett volna kiállítani az MSZP-ből mint miniszterelnököt. Várható volt, hogy kovács külügyminisztersége, aláássa az MSZP-nek mint pártnak a befolyását a kormányra.

 

Nem ilyen kormányzásban reménykedtem 2002-ben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!