|
|
|
|
 |
armagnac
2004-07-31 01:32:06
|
37
|
| Te már nem is eméxel a fideszes miniszterekre:) |
|
A hozzászólás:
 |
wizes
2004-07-31 01:11:18
|
31
|
Och!
Nézz az előző kúrmányra!
Butább butább halmaza?
wizes. |
|
Előzmény:
 |
armagnac
2004-07-31 01:08:09
|
29
|
Konspirációs elméletnek ez sem rossz, de hallottam már valószerűbb történeteket:) Pl. bármelyik MP interjúból megállapítható, hogy agresszív személyiség, aki megtanult a politika kedvéért az asszertív fordulatokkal beszélni. A lámpaláz persze rendre kihozza belőle az igazi Megyót, ilyenkor születnek a "szerintem én azt szeretném mondani" és hasonló gyöngyszemek, ahol a tanult és a természetes módi keveredik. Pl. az MSZP félideji zakója után nem nagyon van kire hallgatni a pártból. Kovács lényegében megbukott, Gyurcsány úgy fest, hogy nem lett túl népszerű, hiába nyomatták, Hiller szvsz eleve súlytalan - a tisztújításig interregnum van. Másfelől a kormányban se éppen kimagasló teljesítményű lángész csapat övezi emberünket, gondoljunk csak Csillag mesterre, Kovács Kálmánra, Lamperth Mónikára, Kökényre... Siralmas az egész társaság, ahogy a 2 évnyi teljesítményük is elég lehangoló. Valószínű, hogy Megyó momentán leginkább a saját csapatával dolgozik, Gyurcsánnyal, Drazséval, stb. Elvégre mégiscsak miniszterelnök lenne, vagy mifene, vkinek vinni kell a melőt:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|