|
|
|
|
 |
Feri 44
2004-07-31 00:54:44
|
27
|
| Nem tudom.
Kifejtenéd? – mert nem értem a rejtvényedet. |
|
A hozzászólás:
 |
wizes
2004-07-31 00:45:46
|
26
|
Ferkó!
Veszed észre?
Vannak lefele építkezők, és felfele is.
NNa kik azok?
wizes. |
|
Előzmény:
 |
Feri 44
2004-07-31 00:38:35
|
25
|
| Jókívánságaid köszönöm.
A FIDESZ nem azért fog konszolidálódni, hogy én ne fulladjak meg, hanem azért, mert ez az objektív érdeke.
Ha a pályáját végignézzük, a radikális liberális pozícióról indulva a szélsőjobbot érintve (és bekebelezve) a centrum felé törekszik. Erre most meg is lesz a lehetősége, mert egy gyenge MSZP-vel szemben nem lesz szüksége a szélsőjobb szavazataira.
Én már nem bízom Medgyessy politikai képességeiben.
És azt sem látom, hogy kivel lehetne lecserélni, annak reményében, hogy győzelemre vigye az MSZP-t 2006-ban.
Várható, hogy az elöregedett, gyűjtőpárt MSZP erősen erodálódni fog. Ez nem baj, mert itt az ideje a párt újraépítésének.
Ez azonban a FIDESZ lehetőségeit is jelentősen növeli. Véleményem szerint két-három ciklus az övék lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|