Keresés

Részletes keresés

Feri 44 Creative Commons License 2004-07-31 00:54:44 27
Nem tudom.

Kifejtenéd? – mert nem értem a rejtvényedet.

A hozzászólás:
wizes Creative Commons License 2004-07-31 00:45:46 26

Ferkó!

Veszed észre?

Vannak lefele építkezők, és felfele is.

NNa kik azok?

wizes.

Előzmény:
Feri 44 Creative Commons License 2004-07-31 00:38:35 25
Jókívánságaid köszönöm.

 

A FIDESZ nem azért fog konszolidálódni, hogy én ne fulladjak meg, hanem azért, mert ez az objektív érdeke.

Ha a pályáját végignézzük, a radikális liberális pozícióról indulva a szélsőjobbot érintve (és bekebelezve) a centrum felé törekszik. Erre most meg is lesz a lehetősége, mert egy gyenge MSZP-vel szemben nem lesz szüksége a szélsőjobb szavazataira.

 

Én már nem bízom Medgyessy politikai képességeiben.

És azt sem látom, hogy kivel lehetne lecserélni, annak reményében, hogy győzelemre vigye az MSZP-t 2006-ban.

Várható, hogy az elöregedett, gyűjtőpárt MSZP erősen erodálódni fog. Ez nem baj, mert itt az ideje a párt újraépítésének.

 

Ez azonban a FIDESZ lehetőségeit is jelentősen növeli. Véleményem szerint két-három ciklus az övék lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!