Keresés

Részletes keresés

ex_lx Creative Commons License 2004-07-30 22:57:21 24
Menj már...
Zenés!
A hozzászólás:
PuPu Creative Commons License 2004-07-30 22:55:00 23

Azé öszintén, - ha rajtatok múlik egy kis csendes akasztgatás azért megnyugtató lett volna, - nem igaz?

:O))))

Előzmény:
ex_lx Creative Commons License 2004-07-30 22:41:13 19
"Nem erre vannak ezek a fidesznyikek szocializálva, - olyan ez, mintha a rókáról feltételeznéd, hogy holnaptól füvet eszik és az idösebb tyukokat átkísérgeti a zebrán"

Az MSzMP-ből is milyen derék szociáldemokrata, européer párt lett, pedig ki gondolta volna még a '88-as fehérterror idején, nemde?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!