|
|
|
|
 |
ex_lx
2004-07-30 22:57:21
|
24
|
Menj már...
Zenés! |
|
A hozzászólás:
 |
PuPu
2004-07-30 22:55:00
|
23
|
Azé öszintén, - ha rajtatok múlik egy kis csendes akasztgatás azért megnyugtató lett volna, - nem igaz?
:O)))) |
|
Előzmény:
 |
ex_lx
2004-07-30 22:41:13
|
19
|
"Nem erre vannak ezek a fidesznyikek szocializálva, - olyan ez, mintha a rókáról feltételeznéd, hogy holnaptól füvet eszik és az idösebb tyukokat átkísérgeti a zebrán"
Az MSzMP-ből is milyen derék szociáldemokrata, européer párt lett, pedig ki gondolta volna még a '88-as fehérterror idején, nemde? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|