Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2004-07-30 22:55:00 23

Azé öszintén, - ha rajtatok múlik egy kis csendes akasztgatás azért megnyugtató lett volna, - nem igaz?

:O))))

wizes Creative Commons License 2004-07-30 22:46:23 21

Nagyobb kerengőt mit afidesz csenál vezetőivel van mégh?

Spirális lesz nyugi!

wizes.

A hozzászólás:
ex_lx Creative Commons License 2004-07-30 22:41:13 19
"Nem erre vannak ezek a fidesznyikek szocializálva, - olyan ez, mintha a rókáról feltételeznéd, hogy holnaptól füvet eszik és az idösebb tyukokat átkísérgeti a zebrán"

Az MSzMP-ből is milyen derék szociáldemokrata, européer párt lett, pedig ki gondolta volna még a '88-as fehérterror idején, nemde?
Előzmény:
PuPu Creative Commons License 2004-07-30 22:37:07 18

"Rövidesen bekövetkezik a FIDESZ nagy lehetősége. Egy konszolidált, radikalizmustól mentes, keresztény-konzervatív párttá válás."

Na, addig állj te féllábon, meg ne vegyél levegöt.

Nem erre vannak ezek a fidesznyikek  szocializálva, - olyan ez, mintha a rókáról feltételeznéd, hogy holnaptól füvet eszik és az idösebb tyukokat átkísérgeti a zebrán.

Az MSZP meg most engedheti meg magának a kozmetikai mütétet, hát lesz itten most ráncfelvarrás meg szili(kon)...

Két év van még hátra. Az utolsó két Fidesz évben kinyiffantotta Vityka a gazdaságot meg a külpolitikát, - meglehet Megyónak ez lesz a jobbik félideje...

:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!