|
|
|
|
 |
PuPu
2004-07-30 22:55:00
|
23
|
Azé öszintén, - ha rajtatok múlik egy kis csendes akasztgatás azért megnyugtató lett volna, - nem igaz?
:O)))) |
|
 |
wizes
2004-07-30 22:46:23
|
21
|
Nagyobb kerengőt mit afidesz csenál vezetőivel van mégh?
Spirális lesz nyugi!
wizes. |
|
A hozzászólás:
 |
ex_lx
2004-07-30 22:41:13
|
19
|
"Nem erre vannak ezek a fidesznyikek szocializálva, - olyan ez, mintha a rókáról feltételeznéd, hogy holnaptól füvet eszik és az idösebb tyukokat átkísérgeti a zebrán"
Az MSzMP-ből is milyen derék szociáldemokrata, européer párt lett, pedig ki gondolta volna még a '88-as fehérterror idején, nemde? |
|
Előzmény:
 |
PuPu
2004-07-30 22:37:07
|
18
|
"Rövidesen bekövetkezik a FIDESZ nagy lehetősége. Egy konszolidált, radikalizmustól mentes, keresztény-konzervatív párttá válás."
Na, addig állj te féllábon, meg ne vegyél levegöt.
Nem erre vannak ezek a fidesznyikek szocializálva, - olyan ez, mintha a rókáról feltételeznéd, hogy holnaptól füvet eszik és az idösebb tyukokat átkísérgeti a zebrán.
Az MSZP meg most engedheti meg magának a kozmetikai mütétet, hát lesz itten most ráncfelvarrás meg szili(kon)...
Két év van még hátra. Az utolsó két Fidesz évben kinyiffantotta Vityka a gazdaságot meg a külpolitikát, - meglehet Megyónak ez lesz a jobbik félideje...
:O)))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|