Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2004-07-30 22:43:40 20

Ha tudnád...

Csak konspirációs okokból mondja, hogy Thaiföldre meg Kubába utazik, - IRL egy csöszkunyhóban hasal Mohácsnál...

Hogy te mennyire éber vagy!

Rákosi kincsként óvott volna!

:O))))

 

A hozzászólás:
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2004-07-30 22:33:31 16
Lehet, hogy a "puritán" Medgyessy azért jár nyaralni mindig testőr nélkül, hogy ilyenkor zavartalanul találkozhasson kgb-s tartóival? Akik, amúgy mellesleg, őrzik is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!