|
|
|
|
 |
PuPu
2004-07-30 22:43:40
|
20
|
Ha tudnád...
Csak konspirációs okokból mondja, hogy Thaiföldre meg Kubába utazik, - IRL egy csöszkunyhóban hasal Mohácsnál...
Hogy te mennyire éber vagy!
Rákosi kincsként óvott volna!
:O))))
|
|
A hozzászólás:
 |
Tájékoztató Iroda
2004-07-30 22:33:31
|
16
|
| Lehet, hogy a "puritán" Medgyessy azért jár nyaralni mindig testőr nélkül, hogy ilyenkor zavartalanul találkozhasson kgb-s tartóival? Akik, amúgy mellesleg, őrzik is? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|