Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gombóc29 Creative Commons License 2004-07-30 21:26:10 136

Köszönöm!

Én így kapásból nem tudom, hogy jó lesz-e.

Nem nekem kell, nemis értek hozzá, de azért letöltöttem.

Köszi még1×!!!!!!

Előzmény:
farkzoli Creative Commons License 2004-07-30 14:27:34 135
Addig is egy leírás, ha nem is Metz.
Canon 420ex.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!