Keresés

Részletes keresés

samutti Creative Commons License 2004-07-31 14:31:36 480
Köszönöm szépen Caipi
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-07-30 13:54:38 479

Sóhaj-sóhaj,

tulajdonképpen azért írtam, hogy a topic eleje fele nézelődj, mert válasz(ok)ra lelnél.  De mit meg nem tesz az ember egy sorstársért..

Szóval a "zajmérők" a sajátmaguk által keltett zajt mérik, és be kell hogy tudjanak jutni abba a lakás(ok)ba, amerre a problémád van.  Én pl. egy Bt.-vel mérettettem, a topic legelején megtalálod az adatait. Van aki holmi "szervvel" mérettetett, de már nem emlékszem, pedig valahol írta a nevet.

 

Előzmény:
samutti Creative Commons License 2004-07-30 12:52:11 478

Sziasztok,

tudnátok segíteni?

új lakásba költöztünk, és a hangszigetelés rettenetes (négy lakásos társasház, de hang szempontjából olyan mintha panel lenne...).

Az alattunk lakó orrfújását is lehet hallani, ami azt hiszem nem normális...

Felmerült bennem, hogy esetleg kihagytak valamit a kivitelezők az építkezés során, már csak az egyszerűség kedvéért is.

Hol lehet ezt felméretni, vagy megvizsgáltatni szerintetek?

Egyáltalán hogy megy ennek a vizsgálata? Átfúrják az emeletet, vagy csak bemérik a zajszintet?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!