|
|
|
|
 |
Caipi
2004-07-30 13:54:38
|
479
|
Sóhaj-sóhaj,
tulajdonképpen azért írtam, hogy a topic eleje fele nézelődj, mert válasz(ok)ra lelnél. De mit meg nem tesz az ember egy sorstársért..
Szóval a "zajmérők" a sajátmaguk által keltett zajt mérik, és be kell hogy tudjanak jutni abba a lakás(ok)ba, amerre a problémád van. Én pl. egy Bt.-vel mérettettem, a topic legelején megtalálod az adatait. Van aki holmi "szervvel" mérettetett, de már nem emlékszem, pedig valahol írta a nevet.
|
|
A hozzászólás:
 |
samutti
2004-07-30 12:52:11
|
478
|
Sziasztok,
tudnátok segíteni?
új lakásba költöztünk, és a hangszigetelés rettenetes (négy lakásos társasház, de hang szempontjából olyan mintha panel lenne...).
Az alattunk lakó orrfújását is lehet hallani, ami azt hiszem nem normális...
Felmerült bennem, hogy esetleg kihagytak valamit a kivitelezők az építkezés során, már csak az egyszerűség kedvéért is.
Hol lehet ezt felméretni, vagy megvizsgáltatni szerintetek?
Egyáltalán hogy megy ennek a vizsgálata? Átfúrják az emeletet, vagy csak bemérik a zajszintet?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|