|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-08-02 09:51:05
|
438
|
| Én is szeretnék olyat már régóta. Hol szerezted? |
|
A hozzászólás:
 |
RCH
2004-07-30 12:42:46
|
437
|
Na, beneztem ide egy kicsit, hogy dicsekedhessek :-))
Tegnap megkaptam a vakupapucsba csusztathato vizmerteket. Mikurkányi kis aprosag, de egesz jonak tunik. Valszeg ennek a segitsegevel meg kezbol is sokkal jobban lehet majd panoramat fotozni. Koldokhoz szoritva, vizmertek alapjan vizszintben tartva, kb. 24 kockabol osszelott panoramat tervezek. Majd meglatjuk mi sul ki belole. Ha minden jol megy, akkor talan holnap le is tudom tesztelni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|