|
|
 |
armagnac
2004-07-31 01:09:14
|
30
|
és bár gazdasági szakembernek lehet jó De ez roppant meglepő lenne:) |
|
 |
PuPu
2004-07-30 22:37:07
|
18
|
"Rövidesen bekövetkezik a FIDESZ nagy lehetősége. Egy konszolidált, radikalizmustól mentes, keresztény-konzervatív párttá válás."
Na, addig állj te féllábon, meg ne vegyél levegöt.
Nem erre vannak ezek a fidesznyikek szocializálva, - olyan ez, mintha a rókáról feltételeznéd, hogy holnaptól füvet eszik és az idösebb tyukokat átkísérgeti a zebrán.
Az MSZP meg most engedheti meg magának a kozmetikai mütétet, hát lesz itten most ráncfelvarrás meg szili(kon)...
Két év van még hátra. Az utolsó két Fidesz évben kinyiffantotta Vityka a gazdaságot meg a külpolitikát, - meglehet Megyónak ez lesz a jobbik félideje...
:O)))
|
|
 |
unnamed
2004-07-30 00:55:19
|
9
|
Előbb fog a milói vénusz hatosikreket szülni, mintsem a fideszék "konszolidált, radikalizmustól mentes, keresztény-konzervatív párttá" válnak...
Sajnos... |
|
A hozzászólás:
 |
Feri 44
2004-07-30 00:49:40
|
8
|
| Véleményeddel, értékeléseddel egyet értek.
Ha onnan nézzük, hogy az országnak határozott, céltudatos és erőskezű – és támogatott kormányra van szüksége, akkor valóban nagy a baj.
Kezdődik az MSZP impotenségével. Miközben a többi párt átesett már néhány átalakuláson, kiválásokon, az MSZP még mindig egy elöregedett gyűjtőpárt, amelyben a különböző csoportok kioltják egymás erejét, és az egész párt kifelé erőtlenséget és széthúzást sugároz.
Folytatódik Medgyessy Péter személyével, aki valószínűleg túlhaladta kompetenciaszintjét, és bár gazdasági szakembernek lehet jó, politikusi erényekkel nincs felvértezve.
A választási ígéretekkel túlvállalta magát, és nem képes egyensúlyt teremteni a politikai célok és a gazdasági lehetőségek között.
Borítékolható a 2006-os választás elvesztése. Továbbá az MSZP erőteljes eróziója, ami néhány további ciklusra is távol fogja őket tartani a kormányzástól.
Rövidesen bekövetkezik a FIDESZ nagy lehetősége. Egy konszolidált, radikalizmustól mentes, keresztény-konzervatív párttá válás. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2003-09-01 22:35:19
|
-
|
| Az az érzésem, hogy Medgyessy Péter nem hallgat senkire, még a saját pártjára sem. Ez az érzés akkor fogalmazódott meg bennem, amikor elolvastam a fórumokat az mszp.hu-n is. Érdekes, hogy egyre többen választják szét a pártot a kormánytól az érvelések során. Egy MSZP-s ismerősöm, egyenesen kikérte magának, hogy az MSZP-t hozom szóba, majd fennhangon hangoztatta, hogy a jelenlegi helyzethez a pártnak semmi köze(!), és azt mondta, hogy a párton belül is le vannak döbbenve és hogy semmi közük a kormányhoz(!). A kormány, szerintük nem hallgat a pártra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|