Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2004-07-29 12:31:21 68

Annakidején, mikor még a macsekállományom volt nagylétszámú, és nem a kutyusok, akkor nálam is ez volt!

Otthon feltalálják magukat, kevesebb a stressz, mint idegen helyen!. Ha minden nap kapnak enni-inni. _amit ugyan akár egy száraztápból - vízből egy hétre is oda lehet késziteni, de nekik az a fontos, hogy néha kommunikáljanak AZ emberrel. Egyébként, meg ilyenkor jó, ha nem egyedüli cica van. Nappal "eltársalognak egymással!.

Cserfi beszél, Roki hallgatja!:-))
A hozzászólás:
Moka25 Creative Commons License 2004-07-29 12:22:32 67

Nem:(

Most ugy nez ki, Sogornom es Kissogorom felvaltva fogja csinalni.

Lehet, hogy en vagyok a hulye, de mar annyiszor annyifelet mondtak, hogy nemigen bizom bennuk. Erosen izgulok, mi lesz itt... Remelem, nem fognak napokra magukra maradni, csak azert, mert a sok baba kozott elvesz a gyerek... De talan meg mindig jobb igy... Legalabb OTTHON maradnak.

Előzmény:
Tibbe Creative Commons License 2004-07-29 11:27:59 66
Moka
Mi lesz a panzióztatással??
Találtál már megbizható helyet?

Cserfinek és Rokinak egy megbizható "bejárónő" lenne az igazi megoldás!
Napi egyszer is elég lenne, kajaosztás, alomtakaritás, egy kis pocakdögöny:-)

Nincs valami ismerős megbizható diáklány, aki macskaszerető, és egy kis
zsebpénzre is szüksége lenne?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!