Keresés

Részletes keresés

Moka25 Creative Commons License 2004-07-29 12:22:32 67

Nem:(

Most ugy nez ki, Sogornom es Kissogorom felvaltva fogja csinalni.

Lehet, hogy en vagyok a hulye, de mar annyiszor annyifelet mondtak, hogy nemigen bizom bennuk. Erosen izgulok, mi lesz itt... Remelem, nem fognak napokra magukra maradni, csak azert, mert a sok baba kozott elvesz a gyerek... De talan meg mindig jobb igy... Legalabb OTTHON maradnak.

A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2004-07-29 11:27:59 66
Moka
Mi lesz a panzióztatással??
Találtál már megbizható helyet?

Cserfinek és Rokinak egy megbizható "bejárónő" lenne az igazi megoldás!
Napi egyszer is elég lenne, kajaosztás, alomtakaritás, egy kis pocakdögöny:-)

Nincs valami ismerős megbizható diáklány, aki macskaszerető, és egy kis
zsebpénzre is szüksége lenne?
Előzmény:
Moka25 Creative Commons License 2004-07-28 12:36:51 65

Ez jol hangzik! Azt lattam, hogy az telleg nagyon tuti-biztosra van megcsinalva!

 

Csaladi szervezes jelenlegi allasa: Sogornom nehany hetes terhes... senki nincs tesztelve toxoplazamara... ez mar csak termeszetes ilyenkor, nem?;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!