|
|
|
|
 |
Moka25
2004-07-29 12:22:32
|
67
|
Nem:(
Most ugy nez ki, Sogornom es Kissogorom felvaltva fogja csinalni.
Lehet, hogy en vagyok a hulye, de mar annyiszor annyifelet mondtak, hogy nemigen bizom bennuk. Erosen izgulok, mi lesz itt... Remelem, nem fognak napokra magukra maradni, csak azert, mert a sok baba kozott elvesz a gyerek... De talan meg mindig jobb igy... Legalabb OTTHON maradnak. |
|
A hozzászólás:
 |
Tibbe
2004-07-29 11:27:59
|
66
|
Moka
Mi lesz a panzióztatással??
Találtál már megbizható helyet?
Cserfinek és Rokinak egy megbizható "bejárónő" lenne az igazi megoldás!
Napi egyszer is elég lenne, kajaosztás, alomtakaritás, egy kis pocakdögöny:-)
Nincs valami ismerős megbizható diáklány, aki macskaszerető, és egy kis
zsebpénzre is szüksége lenne? |
|
Előzmény:
 |
Moka25
2004-07-28 12:36:51
|
65
|
Ez jol hangzik! Azt lattam, hogy az telleg nagyon tuti-biztosra van megcsinalva!
Csaladi szervezes jelenlegi allasa: Sogornom nehany hetes terhes... senki nincs tesztelve toxoplazamara... ez mar csak termeszetes ilyenkor, nem?;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|