|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-27 20:28:11
|
435
|
| Jóvanna. Kontrolkocka. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
optikus
2004-07-27 11:15:51
|
434
|
>Panorama Factorytól. Véletlenül se találja el az illesztéseket, egy villanyvezeték teljesen meghülyíti. 10 kontrolponttal
PF és kontrollpont? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-27 08:41:10
|
431
|
| Most rakom össze a nyaraláson készült panorámákat és nem vagyok odáig a Panorama Factorytól. Véletlenül se találja el az illesztéseket, egy villanyvezeték teljesen meghülyíti. 10 kontrolponttal még nem tudja összerakni a képet. Ezzel szemben a géphez adott PhotoStitch full auto módban összeállítja, tizedannyi idő alatt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|