Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Safranek95 Creative Commons License 2004-07-27 09:41:17 6
Arról meg ne is beszéljünk, hogy nem hagy Safiként hozzászólni, csinálnom kellett egy másodnicket:((((
Előzmény:
Safranek95 Creative Commons License 2004-07-27 09:32:58 5
Jó reggelt, nekem is ezsembe jutott az ötlet, de nem sikerült tegnap átmeneti topikot nyitni. Teljesen esetleges, hogy mely topikok tűntek el, ugyanis a szülőin egy 4000-est nem lehet behívni. Feltehetően valami olyasmi történt, amire nem számítottak, az új szerver rosszalkodik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!