Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2004-07-27 08:45:22 4

igen, próbáltam a topikodat is.... semmi:((

 

Pamcsinak megvan szinte az egész macskaneves topik...adott esetben nem tudom , mennyire lehetne vissazrakni, ha elszállt volna...

 

Picur nagyon féltékeny típus, elvégre a szobád az ő felségterülete:) nem állt bosszút rajtad, hogy beengedted Bogit terepszemlézni?

 

több meteorológus is dolgozik az ügyünkön:) a szakvélemények kedvezőek:)

Előzmény:
Snakeins Creative Commons License 2004-07-27 08:23:33 3

Persze, én is nagyon szomorú lennék.

A Motyogós topikom sem jön be, és egy sor másik sem.

 

Cicák jól vannak, tegnap este bejött Bogi, és mindent jó alaposan megszemlélt, vagy egy órán keresztül, Picur meg olyan féltékenyen leste, mit csinál, ha Bogi valamit jobban megnézett, ő is rohant oda, megnézni, mit nézett Bogi, ha Bogi bemászott valami mögé, bújt utána meglesni, mit csinál.... jópofák voltak :-)

 

Nagyon jó ez az eső, de azért én is reménykedem, hogy most azért nem fog két hétig egyfolytában esni.

Ez a nap, és slussz, jöhetne a jó idő, persze azért 30 fok alatt valamivel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!