|
|
|
|
 |
optikus
2004-07-27 11:15:51
|
434
|
>Panorama Factorytól. Véletlenül se találja el az illesztéseket, egy villanyvezeték teljesen meghülyíti. 10 kontrolponttal
PF és kontrollpont? |
|
 |
P.Peter
2004-07-27 10:24:24
|
432
|
Hibátlan program nincs :-)
A PF-et régebben probálgattam, de tapasztalataim szerint egyik program sem szereti, ha tul sok pontpárt adsz meg. Attol inkább meghülyülnek, sem mint hasznalna. Probalkozz 3, max. 5 párral ugy, hogy lehetöleg a teljes fedési területet lefedjék. A PhotoStitch nem rossz progi, de csak alapesetben és csak jol lött képeknél müködik, egy kicsit is nehezebb feladat már könnyen megfekszi a gyomrát (Persze ez lehet, hogy csak azokra a verziokra igaz, amiket probaltam, és én már jo ideje ´leragadtam´ a PTgui+PT párositasnal). |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-27 08:41:10
|
431
|
| Most rakom össze a nyaraláson készült panorámákat és nem vagyok odáig a Panorama Factorytól. Véletlenül se találja el az illesztéseket, egy villanyvezeték teljesen meghülyíti. 10 kontrolponttal még nem tudja összerakni a képet. Ezzel szemben a géphez adott PhotoStitch full auto módban összeállítja, tizedannyi idő alatt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|