|
|
|
|
 |
szkati
2004-07-28 13:05:00
|
316
|
| Szerintem minden járatot ritkítanak és más menetrend szerint indítanak szeptember 14 után. A bp-i indulási időpont az maradt pl. az athéni járatnál, de a visszafele, 3 héttel később a de. 9:30 helyett du 14:30 lett. Mindíg csak ennyi legyen a legnagyobb baj, meg aztán biztos megvan az oka. |
|
A hozzászólás:
 |
László2.
2004-07-26 10:56:57
|
303
|
Érdekességképpen:
A párizsi járat indulását szept 15-öt követően áttették ugyan - szép csendben - 5 órával késöbbre, de a Beauvais reptér honlapján a csatlakozó shuttle buszok menetrendje továbbra sem változott. :-( ?
Gondolom addig még korrigálják, de hát nem kapkodósak arrafelé sem..
|
|
Előzmény:
 |
László2.
2004-07-19 17:45:51
|
250
|
Köszönöm Waratah, én hagytam volna rá időt rendesen, de a Wizzair nem hagyott nekem! Megszivtam egy kissé kezdésnek, mert mielött a tengerentúli járatot lefoglaltam volna (okt. második felére, és 16h-s becsekkolással Orlyn) kétszer is ellenőriztem, hogy a Wizzair párizsi járata 9:20-kor indul és 11:30-ra van Párizs Beauvais-on, ami ugye elegendő rátartásnak tünik :-) Miután pár napja leelőlegeztem a tengerentúli járatot, gondoltam lefoglalom a párizsi jegyet is a Wizzairnél. Óriási meglepetésemre az összes szept 15 utáni járatot módositották: 14:30-kor indul és 16:40-re van Párizsban, ami ugyebár már nagyon nem elég a 16h-s becsekkoláshoz :-(((.
Új kérdésem: ki tud nagyon olcsó szállást Párizsban, ahol meghúzzuk magunkat (2fő, nem diákigazolvánnyal) az előző napi repülőtől való csatlakozásig.
Az ilyeneket én nem igazán tartom olcsóknak:
"3 ember, 4 nap:82000ft,,, " meg
"3 éjszakára 4 személyre diákigazolvánnyal (elég ha egy valakinek van) 324 euro."
S.M.I.L.E az az 50 eurós szálló fejenként, vagy kettőtöknek volt annyi? Ha utóbbi, akkor érdekelne a pontos cim/kontakt. Előre is kösz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|