|
|
|
|
 |
drogi_
2004-07-22 15:43:02
|
10
|
en mar felraktam ey demovaltozatot, ami a fo funkicokat tudja, kiveve modositas es kereses. meg az egesz be van zuttyantva egy oldalra. persze ha masnak van kedve csinalni mashogy, akkor nyugodtan, mert en csak 1-2 het mulva erek ra.
sztrajkolok, es ezzel a szofttal nem linkelek.
http://www.rettesoft.hu/szegyentabla/lost_pet_demo/ |
|
A hozzászólás:
 |
Strasszer
2004-07-22 12:44:37
|
9
|
Azért ez kicsivel több, mint egy tábla, persze a többi csak kódtábla, de kellenek.
Segitek én is szivesen, ha kell. |
|
Előzmény:
 |
drogi_
2004-07-19 01:59:09
|
4
|
ha adnal egy kicsit reszletesebb specifikaciot, lehet, hoy jobban osszejonne valami.
ha tenyleg csak annyit kell csinalni, mint az a tablazat, akkor nem sok munka. (ertem ez alatt: 1 db tabla, abba rekordokat felvinni es esetleg nehany feltetellel lekerdezes)
pls ird le a spcifikaciot! (ha tenyleg nem tul sok munka, akkor mihelyt lesz idom /nehany het/, lehet, h ossze tudnam dobni) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|