|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-24 22:19:19
|
127
|
| ha megállítod az időt, nincs elszalasztott pillanat sem! :))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-21 19:58:11
|
126
|
| Ismételni természetesen nem a már elszalasztott pillanatot lehet, de legalább nem fogy potyára a nyersanyag. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-21 19:34:38
|
125
|
Mert egy lusta disznó vagyok egyrészt, aki inkább kisérletezik mint tanul.
Meg mert inkább ú.n. elkapott pillanatokra vadászok a gépemmel, mint statikus témákra. Itt pedig rengeteget lehet rontani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|