Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-24 22:19:19 127
ha megállítod az időt, nincs elszalasztott pillanat sem! :)))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-21 19:58:11 126
Ismételni természetesen nem a már elszalasztott pillanatot lehet, de legalább nem fogy potyára a nyersanyag.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-21 19:34:38 125

Mert egy lusta disznó vagyok egyrészt, aki inkább kisérletezik mint tanul.

Meg mert inkább ú.n. elkapott pillanatokra vadászok a gépemmel, mint statikus témákra. Itt pedig rengeteget lehet rontani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!