Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-21 19:58:11 126
Ismételni természetesen nem a már elszalasztott pillanatot lehet, de legalább nem fogy potyára a nyersanyag.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-21 19:34:38 125

Mert egy lusta disznó vagyok egyrészt, aki inkább kisérletezik mint tanul.

Meg mert inkább ú.n. elkapott pillanatokra vadászok a gépemmel, mint statikus témákra. Itt pedig rengeteget lehet rontani.

Előzmény:
optikus Creative Commons License 2004-07-21 15:47:47 124

>nyugodtan ronthatok, ismételhetek 1000x

S ez miert is jo?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!