Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-21 19:34:38 125

Mert egy lusta disznó vagyok egyrészt, aki inkább kisérletezik mint tanul.

Meg mert inkább ú.n. elkapott pillanatokra vadászok a gépemmel, mint statikus témákra. Itt pedig rengeteget lehet rontani.

A hozzászólás:
optikus Creative Commons License 2004-07-21 15:47:47 124

>nyugodtan ronthatok, ismételhetek 1000x

S ez miert is jo?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-18 07:39:03 120

Ahhh... boldog ESZR idők...

Ami a fotót illeti: én jobban örülnék egy jó minőségű, "analóg" úton előállított nagyításnak. Tképp ezért szemezgetek a diázással, mert bár többet kell tanulni, a végeredmény legalább nem lesz teli a JPG nyomaival.

Mondjuk az is igaz, hogy a napi használatra az én szintemen sokkal jobb a digit. (nyugodtan ronthatok, ismételhetek 1000x)

De egy-egy hosszabb kiránduláson jó lenne a filmes felszerelés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!