|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-21 19:34:38
|
125
|
Mert egy lusta disznó vagyok egyrészt, aki inkább kisérletezik mint tanul.
Meg mert inkább ú.n. elkapott pillanatokra vadászok a gépemmel, mint statikus témákra. Itt pedig rengeteget lehet rontani. |
|
A hozzászólás:
 |
optikus
2004-07-21 15:47:47
|
124
|
>nyugodtan ronthatok, ismételhetek 1000x
S ez miert is jo? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-18 07:39:03
|
120
|
Ahhh... boldog ESZR idők...
Ami a fotót illeti: én jobban örülnék egy jó minőségű, "analóg" úton előállított nagyításnak. Tképp ezért szemezgetek a diázással, mert bár többet kell tanulni, a végeredmény legalább nem lesz teli a JPG nyomaival.
Mondjuk az is igaz, hogy a napi használatra az én szintemen sokkal jobb a digit. (nyugodtan ronthatok, ismételhetek 1000x)
De egy-egy hosszabb kiránduláson jó lenne a filmes felszerelés. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|