|
|
|
|
 |
bjphoto
2004-07-21 22:14:20
|
430
|
Ne dőlj be a hangzatos reklámoknak.
Nagy memóriakártyát vegyél, hogy a maximális minőségben fotózhass. Ilyen panorama ficsőrök nem igazán használhatóak. |
|
 |
P.Peter
2004-07-21 15:04:51
|
429
|
| Az Oly belső panoráma-készítő progija megy csak a 'panorámás' kártyával (ami igazából csak arra jó, hogy tőlük vegyék a kártyát). 'Rendes' panorámázáshoz PC-s program kell, azoknak pedig tök mindegy, milyen kártyára fotóztál. |
|
A hozzászólás:
 |
kbadam_index
2004-07-21 14:41:23
|
428
|
| Üdv!
Lesz egy Olympus C-5060WZ-m. Ezzel panorámafotókat is szeretnék készíteni. Kérdésem, milyen memóriakártyát vegyek? (Úgy hallottam, hogy csak az Olympus xd-carddal tudok panorámaképeket csinálni, igaz ez?)
Köszi Kbadam |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|