Keresés

Részletes keresés

bjphoto Creative Commons License 2004-07-21 22:14:20 430

Ne dőlj be a hangzatos reklámoknak.

Nagy memóriakártyát vegyél, hogy a maximális minőségben fotózhass. Ilyen panorama ficsőrök nem igazán használhatóak.

P.Peter Creative Commons License 2004-07-21 15:04:51 429
Az Oly belső panoráma-készítő progija megy csak a 'panorámás' kártyával (ami igazából csak arra jó, hogy tőlük vegyék a kártyát). 'Rendes' panorámázáshoz PC-s program kell, azoknak pedig tök mindegy, milyen kártyára fotóztál.
A hozzászólás:
kbadam_index Creative Commons License 2004-07-21 14:41:23 428
Üdv! Lesz egy Olympus C-5060WZ-m. Ezzel panorámafotókat is szeretnék készíteni. Kérdésem, milyen memóriakártyát vegyek? (Úgy hallottam, hogy csak az Olympus xd-carddal tudok panorámaképeket csinálni, igaz ez?) Köszi Kbadam

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!