Keresés

Részletes keresés

D.M. Creative Commons License 2004-07-19 22:15:08 228
Igen megkaptam. Köszi szépen!! :)))
A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2004-07-19 20:23:01 227
küldtem egy mailt! (Dc help + egy Mendieta gól)
Előzmény:
D.M. Creative Commons License 2004-07-18 22:54:00 224

Egyszer már fölraktam a dc++-t, de nem tudtam használni. Valamit elbaszhattam. Ha valaki tud segíteni leirhatná mit kell csinálni miutan fölraktam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!