|
|
|
|
 |
schnauzer
2004-07-19 21:00:37
|
6
|
Köszi, megkaptam és válaszoltam is:)
(Néha dolgoznom is kell...:))), így nem vagyok gép közelében.) |
|
A hozzászólás:
 |
drogi_
2004-07-19 15:35:56
|
5
|
| irtam mailt |
|
Előzmény:
 |
schnauzer
2004-07-18 09:42:31
|
-
|
Szivesen vennénk, ha valaki/valakik el tudnák készíteni az említett dolgot - felajánlás keretében.
Több kategóriás, képfeltöltős, abc sorrendet alkalmazó megoldásról lenne szó. (Mint egy excel táblázat)
Segítséget és a felajánlásokat előre is köszönjük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|