Keresés

Részletes keresés

araya Creative Commons License 2004-07-20 08:53:27 149

a trouble az egyik legnagyobb kedvencem, bár igazából a 90es lemeztől felfelé szeretem őket. a manic pedig benne van az alltime araya top10ben.

 

viszont ez a riff akkor is nagyon hajaz az első sabbathra. bár otthon visszahallgatva, azért az eső és a harang hiánya miatt rá kellett volna jöjjek, hogy nem sab. ezért is írtam egyből, hogy gyanús:)

 

amúgy elnéztem a trouble honlapjára, és nagy örömömre kijött egy 7 számos akusztikus ep-jük.  úgyhogy a trouble él és virul, bár eric wagner ezzel a rövidebb hajjal kicsit úgy néz ki mint egy nyugdíjazás előtt álló gázvezeték szerelő.

A hozzászólás:
araya Creative Commons License 2004-07-19 11:15:21 146

nemhallottad a koppanást, hogy leesett a tantusz nálam?

de akkor ez tuti, hogy utalás az első sabbathra

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!