|
|
|
|
 |
araya
2004-07-20 08:53:27
|
149
|
a trouble az egyik legnagyobb kedvencem, bár igazából a 90es lemeztől felfelé szeretem őket. a manic pedig benne van az alltime araya top10ben.
viszont ez a riff akkor is nagyon hajaz az első sabbathra. bár otthon visszahallgatva, azért az eső és a harang hiánya miatt rá kellett volna jöjjek, hogy nem sab. ezért is írtam egyből, hogy gyanús:)
amúgy elnéztem a trouble honlapjára, és nagy örömömre kijött egy 7 számos akusztikus ep-jük. úgyhogy a trouble él és virul, bár eric wagner ezzel a rövidebb hajjal kicsit úgy néz ki mint egy nyugdíjazás előtt álló gázvezeték szerelő. |
|
A hozzászólás:
 |
araya
2004-07-19 11:15:21
|
146
|
nemhallottad a koppanást, hogy leesett a tantusz nálam?
de akkor ez tuti, hogy utalás az első sabbathra |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|