Keresés

Részletes keresés

D.M. Creative Commons License 2004-07-18 22:54:00 224

Egyszer már fölraktam a dc++-t, de nem tudtam használni. Valamit elbaszhattam. Ha valaki tud segíteni leirhatná mit kell csinálni miutan fölraktam.

A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2004-07-18 21:12:05 223

Sziasztok!

 

mostanában nem nagyon érek rá

talán majd egy hét mulva

 

ICQ-m nincs sajna, egyszer felraktam, de felbaszta az agyamat és kilőttem

 

D.M.

emailben nemigazán tudom elküldeni a gólokat, mert tul nagy a fájlméret

addig szerezz be DC++-t ha akarsz 28 Mendi gólt:))

 

valszeg 25-ikétől gyakrabban fent leszek a Koli-n vagy a Matrix-on ugyanezen a nicken

 

byez

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!