|
|
|
|
 |
D.M.
2004-07-18 22:54:00
|
224
|
Egyszer már fölraktam a dc++-t, de nem tudtam használni. Valamit elbaszhattam. Ha valaki tud segíteni leirhatná mit kell csinálni miutan fölraktam. |
|
A hozzászólás:
 |
Ramos_
2004-07-18 21:12:05
|
223
|
Sziasztok!
mostanában nem nagyon érek rá
talán majd egy hét mulva
ICQ-m nincs sajna, egyszer felraktam, de felbaszta az agyamat és kilőttem
D.M.
emailben nemigazán tudom elküldeni a gólokat, mert tul nagy a fájlméret
addig szerezz be DC++-t ha akarsz 28 Mendi gólt:))
valszeg 25-ikétől gyakrabban fent leszek a Koli-n vagy a Matrix-on ugyanezen a nicken
byez |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|