Keresés

Részletes keresés

optikus Creative Commons License 2004-07-21 15:47:47 124

>nyugodtan ronthatok, ismételhetek 1000x

S ez miert is jo?

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-18 23:08:25 121
jaja, mindent ad libitum (étvágy szerint). a lényeg úgyis az, hogy jólessen. az orvos is ezt mondaná... :)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-18 07:39:03 120

Ahhh... boldog ESZR idők...

Ami a fotót illeti: én jobban örülnék egy jó minőségű, "analóg" úton előállított nagyításnak. Tképp ezért szemezgetek a diázással, mert bár többet kell tanulni, a végeredmény legalább nem lesz teli a JPG nyomaival.

Mondjuk az is igaz, hogy a napi használatra az én szintemen sokkal jobb a digit. (nyugodtan ronthatok, ismételhetek 1000x)

De egy-egy hosszabb kiránduláson jó lenne a filmes felszerelés.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-18 00:18:58 119
idézet a fuji egyik fő-al-menedzserétől - mellesleg agfa!!! berendezésekkel dógoznak : “Without these high-volume printers, we would have difficulty getting through the season”, said Bernd Kraus, Managing Director of Fujicolor Central Europe. “Last year, we produced 100 million prints from digital sources, almost entirely on our Fujifilm Frontier minilabs. This year, we anticipate at least 250 million digital prints and that would be im-possible to do economically without wholesale lab technology.” nasszóval elkezdték már visszahordani ( á, nem a végrehajtók..) a fuji frontier digitális minilaborokat mo-on is, most 4-5-ről tudok (10%). a kodak bezárja osztrák laborjait, a már eladott német kodak-laborokat most zárják be eccerre. recesszió van kőkeményen - az ezévi mínusz 25%, hoppá -, a dotcom lufit a marketingesek próbálják szép jövőként - nem mellesleg leendő profitként - még mindig eladni. balek meg mindig akad, ahogyan éhes díler is... szóval nem elég találnod egy jót, jövőre is meg kéne' találnod. a már vázolt technológiai trend azonban mit mutat? kerek már? (egyetem után én is az ámításteknikában dógoztam. kibírtam egészen 3/4 évig a nagyvállalatot, bár akkor még szocilizmus és eszr vót. :) asztán inkább már a foto... egyik jó után a másik...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!