|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-17 22:22:03
|
118
|
| Egyébként van benne valami: olyan labort találni ahonnan a várt eredményt kapom... lassan már tényleg művészet. :-( |
|
 |
Törölt nick
2004-07-17 21:59:19
|
117
|
Pardon? :-o
No ezt inkább magyarul, ha szabadna kérnem... nem egészen értem, mire célozgacc itt nem túl finoman. ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-17 18:59:07
|
116
|
| eccóval kő egy-két régimódi, fejlődésképtelen teknolodzsi is: a filmes fotózás+nagyítás. hehe :))) jóllehet, ez ma már művészet... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-17 18:31:15
|
115
|
Nekem úgy tűnik, egyre inkább produktum... :-(
(és most nem a "fotóimról" beszéltem :-P )
Mondjuk én is elmehetnék újkori nyelvújítónak: az archivumot átkereszteltem arhivumra és csökönyösen ragaszkodtam hozzá, hogy így magyar. 'sztán a képembe nyomtak valami szótárfélét... :-)))))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|