|
|
|
|
 |
MrJones
2004-07-17 19:07:07
|
37
|
Semmiről.
Megint egy szokásos jobbos csuszán folytat nyálverést a nemT popsi szekértábor.
Senki sem mondta ugyanis, hogy felejtsünk.
Viszont van jobb dolgunk is. |
|
A hozzászólás:
 |
Tájékoztató Iroda
2004-07-17 18:53:59
|
35
|
Tkp. miről szól ez a topic? De most komolyan. Mi az az 56, és miért kéne elfelejteni? Nekem legalábbis nem mond ez a szám semmit.
A topicnyitó nem 69-re gondolt? De a jót meg minek elfelejteni? Ilyet a miniszterelnök úr nem mondhatott, ez valami félreértés:-DDD
:-((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|