Keresés

Részletes keresés

MrJones Creative Commons License 2004-07-17 19:07:07 37
Semmiről.
Megint egy szokásos jobbos csuszán folytat nyálverést a nemT popsi szekértábor.

Senki sem mondta ugyanis, hogy felejtsünk.

Viszont van jobb dolgunk is.
A hozzászólás:
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2004-07-17 18:53:59 35

Tkp. miről szól ez a topic? De most komolyan. Mi az az 56, és miért kéne elfelejteni? Nekem legalábbis nem mond ez a szám semmit.

A topicnyitó nem 69-re gondolt? De a jót meg minek elfelejteni? Ilyet a miniszterelnök úr nem mondhatott, ez valami félreértés:-DDD

:-(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!