Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-17 18:59:07 116
eccóval kő egy-két régimódi, fejlődésképtelen teknolodzsi is: a filmes fotózás+nagyítás. hehe :))) jóllehet, ez ma már művészet...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-17 18:31:15 115

Nekem úgy tűnik, egyre inkább produktum... :-(

(és most nem a "fotóimról" beszéltem :-P )

 

Mondjuk én is elmehetnék újkori nyelvújítónak: az archivumot átkereszteltem arhivumra és csökönyösen ragaszkodtam hozzá, hogy így magyar. 'sztán a képembe nyomtak valami szótárfélét... :-))))))))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-17 18:27:52 114
oké, a válasz acceptázva. :) az ájtíban a mag ugye, ami köré felépülnek a szatellájtok, az maga a pc? merhogy' errefele tendál minden hájteknolodzsi... az ájtí talán kiforrott, hibátlan vas+szoft massza? nos, akkó nem lehetne már hová fejlődni... a fotóban sem, ami konvergál belefele keményen a zájtíba...(lássad: image-sharing, archiv... a kodak már évek óta info-imagingnak híjja a digitet...) nasszóval, a saját portádon söpörsz! he :)))))) úllácik a folytonos szemét termelés a fejlődés velejárója. vagy az maga a produktuma? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!