|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-17 18:59:07
|
116
|
| eccóval kő egy-két régimódi, fejlődésképtelen teknolodzsi is: a filmes fotózás+nagyítás. hehe :))) jóllehet, ez ma már művészet... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-17 18:31:15
|
115
|
Nekem úgy tűnik, egyre inkább produktum... :-(
(és most nem a "fotóimról" beszéltem :-P )
Mondjuk én is elmehetnék újkori nyelvújítónak: az archivumot átkereszteltem arhivumra és csökönyösen ragaszkodtam hozzá, hogy így magyar. 'sztán a képembe nyomtak valami szótárfélét... :-)))))))) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-17 18:27:52
|
114
|
| oké, a válasz acceptázva. :) az ájtíban a mag ugye, ami köré felépülnek a szatellájtok, az maga a pc? merhogy' errefele tendál minden hájteknolodzsi... az ájtí talán kiforrott, hibátlan vas+szoft massza? nos, akkó nem lehetne már hová fejlődni... a fotóban sem, ami konvergál belefele keményen a zájtíba...(lássad: image-sharing, archiv... a kodak már évek óta info-imagingnak híjja a digitet...) nasszóval, a saját portádon söpörsz! he :)))))) úllácik a folytonos szemét termelés a fejlődés velejárója. vagy az maga a produktuma? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|