|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-17 18:27:52
|
114
|
| oké, a válasz acceptázva. :) az ájtíban a mag ugye, ami köré felépülnek a szatellájtok, az maga a pc? merhogy' errefele tendál minden hájteknolodzsi... az ájtí talán kiforrott, hibátlan vas+szoft massza? nos, akkó nem lehetne már hová fejlődni... a fotóban sem, ami konvergál belefele keményen a zájtíba...(lássad: image-sharing, archiv... a kodak már évek óta info-imagingnak híjja a digitet...) nasszóval, a saját portádon söpörsz! he :)))))) úllácik a folytonos szemét termelés a fejlődés velejárója. vagy az maga a produktuma? :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-17 17:52:10
|
113
|
Amióta a főnökeimen kitört az anglománia ;-)
Régebben számítástechnika vótt, de rájöttek, hogy
1. Az ájtít könnyebb kimondani
2. Azért manapság picit többről szól a dolog mint számítógépekről. Ők már csak sokadik helyen állnak. Munkaeszközzé váltak. Nincs rá jó és rövid magyar kifejezés. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-17 17:12:48
|
112
|
| tuttam. :) csak mijóta ferdítik az ámítástechnikát it-nek? :))) a fotóban dettó ugyanaz: kép(ezés) --> i(maging)... most min is csudákozódsz? :)))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|