Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-17 17:52:10 113

Amióta a főnökeimen kitört az anglománia ;-)

Régebben számítástechnika vótt, de rájöttek, hogy

1. Az ájtít könnyebb kimondani

2. Azért manapság picit többről szól a dolog mint számítógépekről. Ők már csak sokadik helyen állnak. Munkaeszközzé váltak. Nincs rá jó és rövid magyar kifejezés.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-17 17:12:48 112
tuttam. :) csak mijóta ferdítik az ámítástechnikát it-nek? :))) a fotóban dettó ugyanaz: kép(ezés) --> i(maging)... most min is csudákozódsz? :))))))
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-17 09:18:21 111

De, szakmabeli vagyok - csak nem fotós, hanem IT :-)

Mit láttam? Katasztrofális minőségű nagyításokat, pixeles képet negatívról, FF-ről kékes-zöldes árnyalatú képeket, stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!