|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-17 17:52:10
|
113
|
Amióta a főnökeimen kitört az anglománia ;-)
Régebben számítástechnika vótt, de rájöttek, hogy
1. Az ájtít könnyebb kimondani
2. Azért manapság picit többről szól a dolog mint számítógépekről. Ők már csak sokadik helyen állnak. Munkaeszközzé váltak. Nincs rá jó és rövid magyar kifejezés. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-17 17:12:48
|
112
|
| tuttam. :) csak mijóta ferdítik az ámítástechnikát it-nek? :))) a fotóban dettó ugyanaz: kép(ezés) --> i(maging)... most min is csudákozódsz? :)))))) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-17 09:18:21
|
111
|
De, szakmabeli vagyok - csak nem fotós, hanem IT :-)
Mit láttam? Katasztrofális minőségű nagyításokat, pixeles képet negatívról, FF-ről kékes-zöldes árnyalatú képeket, stb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|