|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-17 17:12:48
|
112
|
| tuttam. :) csak mijóta ferdítik az ámítástechnikát it-nek? :))) a fotóban dettó ugyanaz: kép(ezés) --> i(maging)... most min is csudákozódsz? :)))))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-17 09:18:21
|
111
|
De, szakmabeli vagyok - csak nem fotós, hanem IT :-)
Mit láttam? Katasztrofális minőségű nagyításokat, pixeles képet negatívról, FF-ről kékes-zöldes árnyalatú képeket, stb. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-17 00:18:10
|
110
|
| mér'? mit láttál? ( ahogyan kollégázol: tán' nem szakmánybeli vagy? :) ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|