Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-17 17:12:48 112
tuttam. :) csak mijóta ferdítik az ámítástechnikát it-nek? :))) a fotóban dettó ugyanaz: kép(ezés) --> i(maging)... most min is csudákozódsz? :))))))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-17 09:18:21 111

De, szakmabeli vagyok - csak nem fotós, hanem IT :-)

Mit láttam? Katasztrofális minőségű nagyításokat, pixeles képet negatívról, FF-ről kékes-zöldes árnyalatú képeket, stb.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-17 00:18:10 110
mér'? mit láttál? ( ahogyan kollégázol: tán' nem szakmánybeli vagy? :) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!