Keresés

Részletes keresés

MrJones Creative Commons License 2004-07-17 19:05:10 36
"Ezek neked hőbörgések?"

Á, dehogy. Ezek csak a gerendáid.

"De gyanús lehetne, hogy senki nem szívesen áll szóba veled."
Nna, megint egy gerenda. Ha nem piszkoskodnál az alant idézett módokon, hozzád például nem szólna a kutya sem. Kivéve persze a SzOV topikot, de SzVSz ott is csak bohócnak tartanak.

"Tulajdonképpen még én sem, ha politizálásról van szó."
Ohh, ahh. Mindjárt telesírom az összes zsebkendőmet.
A hozzászólás:
Fine Tune Creative Commons License 2004-07-17 07:48:51 33

Ezek neked hőbörgések?

 

Nem erről szól ez a topic, tehát én viszont nem idézlek. De gyanús lehetne, hogy senki nem szívesen áll szóba veled. És nem azért mert ballib vagy. Tulajdonképpen még én sem, ha politizálásról van szó.

Előzmény:
MrJones Creative Commons License 2004-07-17 03:50:21 32
Ilyenekre gondolsz, mint például...

"Azt gondolná az ember, ha kihalnak a nácik, mennyien éhen fognak halni, de nem."

"Tényleg nem zavar, csakhogy tisztázzuk. "Kisfasiszta"=nem MSZP frukker."

"Azzal együtt, nem csodálkoznék, ha épp mondjuk az SZDSZ-ben találnának egyet. Ha nekem náci múltam lenne, tuti szadeszos lennék."

"Tudják, hogy magyarországon az antiszemitázók pénz nélkül nem mozdulnak, viszont tíz rongy (dollárban) naluk csodákra képes"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!