Keresés

Részletes keresés

Fine Tune Creative Commons License 2004-07-17 07:48:51 33

Ezek neked hőbörgések?

 

Nem erről szól ez a topic, tehát én viszont nem idézlek. De gyanús lehetne, hogy senki nem szívesen áll szóba veled. És nem azért mert ballib vagy. Tulajdonképpen még én sem, ha politizálásról van szó.

A hozzászólás:
MrJones Creative Commons License 2004-07-17 03:50:21 32
Ilyenekre gondolsz, mint például...

"Azt gondolná az ember, ha kihalnak a nácik, mennyien éhen fognak halni, de nem."

"Tényleg nem zavar, csakhogy tisztázzuk. "Kisfasiszta"=nem MSZP frukker."

"Azzal együtt, nem csodálkoznék, ha épp mondjuk az SZDSZ-ben találnának egyet. Ha nekem náci múltam lenne, tuti szadeszos lennék."

"Tudják, hogy magyarországon az antiszemitázók pénz nélkül nem mozdulnak, viszont tíz rongy (dollárban) naluk csodákra képes"
Előzmény:
Fine Tune Creative Commons License 2004-07-16 15:00:26 26

"Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van". "

 

Olvasd már vissza magad, abban a rengeteg topkóban, ha időd engedi, a mondanivalód 99%-a ugyanis szimpla hőbörgés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!