|
|
|
|
 |
Fine Tune
2004-07-17 07:48:51
|
33
|
Ezek neked hőbörgések?
Nem erről szól ez a topic, tehát én viszont nem idézlek. De gyanús lehetne, hogy senki nem szívesen áll szóba veled. És nem azért mert ballib vagy. Tulajdonképpen még én sem, ha politizálásról van szó. |
|
A hozzászólás:
 |
MrJones
2004-07-17 03:50:21
|
32
|
Ilyenekre gondolsz, mint például...
"Azt gondolná az ember, ha kihalnak a nácik, mennyien éhen fognak halni, de nem."
"Tényleg nem zavar, csakhogy tisztázzuk. "Kisfasiszta"=nem MSZP frukker."
"Azzal együtt, nem csodálkoznék, ha épp mondjuk az SZDSZ-ben találnának egyet. Ha nekem náci múltam lenne, tuti szadeszos lennék."
"Tudják, hogy magyarországon az antiszemitázók pénz nélkül nem mozdulnak, viszont tíz rongy (dollárban) naluk csodákra képes" |
|
Előzmény:
 |
Fine Tune
2004-07-16 15:00:26
|
26
|
"Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van". "
Olvasd már vissza magad, abban a rengeteg topkóban, ha időd engedi, a mondanivalód 99%-a ugyanis szimpla hőbörgés.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|