Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-17 09:18:21 111

De, szakmabeli vagyok - csak nem fotós, hanem IT :-)

Mit láttam? Katasztrofális minőségű nagyításokat, pixeles képet negatívról, FF-ről kékes-zöldes árnyalatú képeket, stb.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-17 00:18:10 110
mér'? mit láttál? ( ahogyan kollégázol: tán' nem szakmánybeli vagy? :) )
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-16 07:36:03 109

Hát izé... én a bécsi utca innenső, budapesti végében gondolkodom. Itt, Budapesten kellene egy valóban megbízható cég aki az utcáról betérő idegennel is foglalkozik.

Sajnos az, amit egy kollégámnál láttam... erősen elkeserített.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!